technik Options

Wanna play?

Customize the header!

Test Vertical Rhythm?

کیمیاگران نواندیش پردیس

اسلایدشوی صفحات دوم

 • صفحه اول
  صفحه اول
 • اتصالات الکترونیک
  اتصالات الکترونیک
 • زیور آلات
  زیور آلات
 • انکودر
  انکودر
 • کارت نامنظم
  کارت نامنظم
 • مش
  مش
 • شیم پلیت
  شیم پلیت

  شیم پلیت (لاتون)

  شیم پلیت (لاتون) به ورقه های فلزی (معمولاً استیل) گفته می شود که در همراست سازی و تراز دقیق قطعات ، دستگاه های و ماشین آلات استفاده می گردد و در اندازه های مختلف و ضخامت های گوناگون موجود می باشد. یکی دیگر از کاربردهای  فرایند تولید قطعات و گسکت های شیم با طرحهای سفارشی شما در ابعاد و اندازه مختلف می باشد.

  کسب اطلاعات بیشتر!

خانه محصولات تولیدی جدیدترین محصولات

حک و برش

slim

 

این پلاک خاصکه پنل یک دستگاه صنعتی است، تلفیقی از حکاکی به صورت فرورقتگی و برجستگی و برش روی ورق برنج 5/0 میلیمتر است که ابتدا در دو مرحله به صورت فرورفتگی و برجستگی حکاکی و بعد برش داده شده است.

 در مرحله نهایی این کار طبق سفارش مشتری رنگ شده و به مشتری تحویل داده شده است. این محصول یک نمونه بارز از قدرت عظیم این تکنولوژی و نشانه تخصص ما در استفاده هنرمندانه از آن است.


 

پالسر جت

این قطعه در یک طرح ساده اما بسیار ظریف روی ورق های استیل 304 و 316 در ضخامت های 2/0، 4/0 و 5/0 جهت استفاده در ساخت موتور جت به صورت آزمایشی تولید شد و پس از انجام تست های مربوطه توسط مشتری روی ورق استیل 316 در ضخامت 4/0 به تعداد تولید و تحویل مشتری شد. 

پرکاربرد ترین محصولات

 • واووو خیلی هیجان زده شدم در مورد این قرارداد
  واووو خیلی هیجان زده شدم در مورد این قرارداد
  Robert

  انواع انکودر

   انواع  انکودرهای خطی و دوار، چرخ های زمانبندی و دیسک های نوری با کاربردهای متقاوت در صنعت مطابق با طرح و سفارش شما با نهایت دقت و ظرافت توسط صنعتگران ما تولید خواهند شد.بسياری از دستگاه های اندازه گيری برای ارسال اطلاعات از اينکودر استفاده می شود که به اشکال مختلف و برحسب کاربرد در صنایع ابزار دقیق، الکترونیک، مکانیک و ساخت و تولید و پزشکی در اشکال مختلف طراحی و تولید می شوند.
 • طراحی و پشتیبانی عالی هست، از شما متشکرم
  طراحی و پشتیبانی عالی هست، از شما متشکرم

  Jane

  انواع مش،فیلتر و میکروفیلتر

   انواع فیلتر،میکرو فیلتر، گرید فیلتر، غربال، مش، توری های استیل، توری های سانتری فیوژ و صفحات فیلتر پرس (ممبران پلیت) با طرح های هرچند پیچیده و خاص مطابق با سفارش شما تولید خواهند شد.این محصولات کاربرد فراوانی در صنعت نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع شییمایی و غذایی، سرند کردن جامدات، مایعات و گاز در معادن، فلزکاری و متالورژی، هوا و فضا و ماشین سازی دارند.
 • Couldn't believe how good this is!!
  Couldn't believe how good this is!!
  John

  انواعولوپلیت،سوپاپ کمپرسور و اسپرینگ

  انواع ولو پلیت، ایرپلیت، فلاپر ولو، دریچه سوخت موتور، سیت ولو، پانچ پلیت، سوپاپ کمپرسور و انواع صفحات اسپرینگ پلیت در اشکال مختلف مطابق با سفارش شما تولید خواهد شد.این محصولات در صنایع نفت، گاز پتروشیمی، شمیایی، خودرو سازی، هوا فضا، مکانیک و ساخت و تولید کاربردهای فراوانی دارند.