technik Options

Wanna play?

Customize the header!

Test Vertical Rhythm?

کیمیاگران نواندیش پردیس

اسلایدشوی بازار مصرف

 • بازار مصرف
  بازار مصرف
خانه بازار مصرف قطعات pcm هنر

هنر

در عصر ما هنر به سرعت به سمت سادگي و مدرنيته در جريان است . فلزات به دليل تنوع رنگي و خاصيت فرم پذيري در قسمت هاي مختلفي از طراحي داخلي استفاده مي شود تابلوهاي فلزي خصوصا نقش برجسته هاي فلزي که جديدا وارد بازار دکوراسيون شده اند ، يکي از روش هاي استفاده از فلزات در طراحي داخلي است.

حکاکي و قلم زني روي فلز از ديرباز تا کنون يکي از هنرهاي محبوب دکوراتيو است که زير مجموعه اي از هنر فلزکاري محسوب مي شود.

با توجه به توانایی های بالای تکنولوژی فتواچینگکه یک تکنولوژی مادر محسوب می شود ما با ایده های جدید پا به عرصه پرنقش و نگار هنر نهادیم و با افتخار ادعا می کنیم کلیه این آثار بدیع برای اولین بار توسط صنعتگران ما به صورت انبوه و سفارشی در ایران تولید و توضیع خواهند شد. از جمله این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         زیورآلات فلزی در طرحهای سفارشی  

·         حکاکی چهره روی انواع فلزات

·         حکاکی طرحهای مینیاتوری روی انواع فلزات

·         طراحی و تولید شابلون های قلم زنی

طراحی و تولید قاب عکس های فلزی تخت

 

پرکاربرد ترین محصولات

 • واووو خیلی هیجان زده شدم در مورد این قرارداد
  واووو خیلی هیجان زده شدم در مورد این قرارداد
  Robert

  انواع انکودر

   انواع  انکودرهای خطی و دوار، چرخ های زمانبندی و دیسک های نوری با کاربردهای متقاوت در صنعت مطابق با طرح و سفارش شما با نهایت دقت و ظرافت توسط صنعتگران ما تولید خواهند شد.بسياری از دستگاه های اندازه گيری برای ارسال اطلاعات از اينکودر استفاده می شود که به اشکال مختلف و برحسب کاربرد در صنایع ابزار دقیق، الکترونیک، مکانیک و ساخت و تولید و پزشکی در اشکال مختلف طراحی و تولید می شوند.
 • طراحی و پشتیبانی عالی هست، از شما متشکرم
  طراحی و پشتیبانی عالی هست، از شما متشکرم

  Jane

  انواع مش،فیلتر و میکروفیلتر

   انواع فیلتر،میکرو فیلتر، گرید فیلتر، غربال، مش، توری های استیل، توری های سانتری فیوژ و صفحات فیلتر پرس (ممبران پلیت) با طرح های هرچند پیچیده و خاص مطابق با سفارش شما تولید خواهند شد.این محصولات کاربرد فراوانی در صنعت نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع شییمایی و غذایی، سرند کردن جامدات، مایعات و گاز در معادن، فلزکاری و متالورژی، هوا و فضا و ماشین سازی دارند.
 • Couldn't believe how good this is!!
  Couldn't believe how good this is!!
  John

  انواعولوپلیت،سوپاپ کمپرسور و اسپرینگ

  انواع ولو پلیت، ایرپلیت، فلاپر ولو، دریچه سوخت موتور، سیت ولو، پانچ پلیت، سوپاپ کمپرسور و انواع صفحات اسپرینگ پلیت در اشکال مختلف مطابق با سفارش شما تولید خواهد شد.این محصولات در صنایع نفت، گاز پتروشیمی، شمیایی، خودرو سازی، هوا فضا، مکانیک و ساخت و تولید کاربردهای فراوانی دارند.