technik Options

Wanna play?

Customize the header!

Test Vertical Rhythm?

کیمیاگران نواندیش پردیس

خانه صفحه اصلی درباره ما

 

آشنایی با شرکت

شرکت کیمیا گران نو اندیش پردیس برای اولین بار در سال 1388 با هدف دستیابی به روش تولید قطعات فلزی ظریف به روش ماشین کاری فتوشیمیایی تحقیقات خود را آغاز نمود و پس از دستیابی به این هدف موفق به تولید اولین نمونه محصول صنعتی خود در سال 1390شد.

تیم تحقیقاتی کیمیا گران در دومین قدم تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان اقدام به ثبت شرکت ، پذیرش در پارک علم و فناوری استان فارس به عنوان شرکتی دانش بنیان و نصب و راه اندازی خط تولید آزمایشی خود شد.

با توجه به عدم دسترسی به ماشین آلات تولید انبوه و تکنولوژی تولید آن در داخل کشور، بر آن شدیم تا با تکیه بر دانش و تخصص خود و بکارگیری مهندسین با تجربه به تکنولوژی ساخت کلیه ماشین آلات مورد نیاز در خط تولید دست یافته و برای اولین بار در کشور این علم را بومی سازی کنیم.

در طی این مسیر پیچیده و دشوار که 3 سال به طول انجامید، حمایت های بی دریغ پارک علم و فناوری استان فارس و بنیاد ملی نخبگان همچنین تلاش بی وقفه، پشتکار و تعهد تیم تحقیقاتی خود را ارج می گذاریم و پرودگار خود را شاکریم که این لطف بزرگ را شامل حال ما کرد که بتوانیم با موفقیت در ابتدای سال 1394 خط تولید تمام اتوماتیک قطعات فلزی ظریف و تخت را نصب و راه اندازی کرده و از این راه به مردم عزیز کشورمان خدمت کنیم.

 


 دیدگاه ما

ارزش ها و باور ها 

ما شرکت را بر پایه ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثر بخش بنا نهادیم و همواره تلاش داریم که با احساس مسئولیت در مقابل جامعه و با رعایت اصول اخلاقی این ارزش ها را با کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. ما با ارزش ها پیش می رویم و به قوانین کشور، حقوق اجتماعی و حفظ محیط زیست پایبندیم.این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

خلاقیت و نوآوری

ما به دنبال ایده ها ، موقعیت‌های جدید و راه‌حل‌های خارق‌العاده هستیم. از خلاقیت و نوآوریمان برای دستیابی به روش‌هایی استثنایی و عملی استفاده می‌کنیم. با استفاده از تجربه، فن آوری و اراده ‌مان با چالش‌ها روبرو می‌شویم تا نتیجه ای مطلوب و محصولات و خدماتی جدید و به روز ارائه کنیم.

وفای به عهد 

ما با حفظ فضای اعتماد و احترام به تعهدات خود در برابر مشتریان و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه همکاران خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

کارتیمی 

ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم. مشارکت کارکنان در فرآیند برنامه ریزی و تصمیم گیری در سطوح مختلف و اجرای وظایف سازمانی، بخش جدایی ناپذیر این خانواده است.

مسئولیت پذیری 

ما با صداقت نسبت به دیگران و خودمان عمل می‌کنیم و در کلیه جنبه‌های کار بالاترین استانداردهای اخلاقی را رعایت می‌کنیم. ما همان کاری را که می‌گوییم انجام می‌دهیم و خودمان را در قبال تصمیمات و عملکردمان مسئول می‌دانیم.